• HOME
  • O MNIE
  • KONTAKT
  • JESTEM TEŻ TUTAJ
  • WSPÓŁPRACA

wtorek, 29 grudnia 2015

O nienastawianiu budzika..

Witajcie po Świętach Kochani. Mam nadzieję, że były tak cudowne jak te o których mówimy sobie w przedświątecznych życzeniach. Nasze Święta minęły błogo i rodzinnie, bez pośpiechu i stresu - tak jak być powinno. I jakoś tak ten błogi, spokojny nastrój został mi do dziś i nie mam ochoty pojawiać się na wyprzedażach w zatłoczonych centrach handlowych, wałęsać się po mieście czy nawet robić sylwestrowych projektów z serii "zrób to sam" - wszystko wydaje mi się piękne i idealne.. Myślę, że mogę sobie pozwolić na taki błogi stan ze względu na to, że nauczycielska przerwa świąteczna trwa do 4 stycznia i wydłużenie sobie Świąt jest możliwe. Lampki wciąż się świecą, świeczki nadal w użyciu, świerk pachnie,a  kocyk jest tak miękki jaki był wcześniej. Mogę sobie pozwolić na nienastawianie budzika, jogging o tej porze o której wstanę, długie wieczory z akwarelami lub książką, dresik i spacery . I wiecie co? Czuję, że zasłużyłam.

Mam dla Was do pobrania trzy nowe obrazki - styczniową stronę z kalendarza, przydasie kuchenne w wersji black and white i kaszubski wzór
U Was też jeszcze błogo i świątecznie?

32 komentarze:

  1. Dzień dobry Marteczko, u mnie już w biegu, ale cieszę się na myśl o dodatkowych wolnych dnia ;) Poza tym jakoś tak znów to wszystko szybko minęło... Ściskam. Kalendarz zabieram :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Korzystam z wolnych dni i leniuchuję. Czuję, że przydasie kuchenne powędrują na drukarkę ;)
    Uściski poświąteczne:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tworzysz cudowne rzeczy. Podziwiam Cię i Twoją pasję, którą tak pielęgnujesz

    OdpowiedzUsuń
  4. January jest super. Ale co tam January jak ktoś zrobił Ci piękne zdjęcie zza szyby - jest wyjątkowe. Kawka jest, książka też wieć czegóż więcej trzeba do szczęścia?

    OdpowiedzUsuń
  5. jak mawia moja db koleżanka NALEŻY CI SIĘ:) delektuj się ciszą,spokojem i tym wszystkim co daje Ci radość i powoduje błogostan;)))
    pzdr ciepł

    OdpowiedzUsuń
  6. Witaj w klubie nauczycieli leniuchów:-) Od mojego brata usłyszałam, że nikt nie ma tak dobrze jak my...cóż mam takie same poczucie jak Ty, że sobie na to zasłużyliśmy:-)
    Pozdrawiam z mojego leniuchowa:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja takich tekstów nie mogę sluchać:P zaslużyłyśmy i koniec!:PP dzięki;)

      Usuń
  7. Te Święta też upłynęły mi pod znakiem totalnego luzu i zwolnienia tempa.
    Piękne akwarele do pobrania. Dzięki! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to bardzo dobrze;) dzięki, cieszę się, że się podobają;) :*

      Usuń
  8. Pięknie dziękuję za cudne twory! :)
    U mnie króluje luz.
    Ściskam serdecznie, Marta

    OdpowiedzUsuń
  9. Niech ten czas trwa jak najdłużej! Żeby teraz trochę zwolnił... też cieszę się dłuższym spaniem i ogólnie trochę się rozleniwiłam, a muszę się zmotywować żeby dokończyć pisać pracę inżynierską...

    bardzo lubię takie leniwe kadry :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja też wyjątkowo mogę poleniuchować dłużej po świętach, to za sprawą urlopu macierzyńskiego. Pospać dłużej nie koniecznie się da przy dwumiesięcznym dziecku ale nie narzekam bo i tak udaje mi się przespać 6 godzin ciągiem a po nocnym karmieniu jeszcze troche, chociaż teraz jest w domu mój maż to zajmuje się starszym synem wieć te dwie godziny moge jeszcze pospać bo tak to mam pobódke przed 7 żeby zawieść starszego smyka do żłobka.
    Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. takie rzeczy jeszcze przede mna;)dzięki, pozdrówki

      Usuń
  11. Martuś pięknie u Ciebie! U nas też teraz taki bardzo spokojny, rodzinny okres, ależ tego potrzebowałam! Uściski wielkie i wszystkiego dobrego:)

    OdpowiedzUsuń
  12. Pięknej codzienności w Nowym Roku ! Pozdrawiam - M.

    OdpowiedzUsuń
  13. Piękny, błogi wpis :-) U mnie było podobnie, leniwie, choć intensywnie towarzysko, ze spotkaniami w węższym lub szerszym gronie, nie zabrakło jednak też wieczorów we dwoje, w ciepłych skarpetach, pod kocem, z lampką wina w ręce. Tak właśnie wyobrażałam sobie swoje Święta :-) A styczniowa kartka z kalendarza ultra optymistyczna :-) Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. czyli znalazło się wszystko co powinno się znaleźć;)

      Usuń
  14. Piękna ta styczniowa kartka z kalendarza :) aż się chcę działać w Nowym Roku :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Ja należę do tych osób, które nastawiają sobie 15 budzików w telefonie ustawionych w 2-minutowych odstępach :) z reguły wstaje przy dwunastym, trzynastym :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Tak z całkiem innej beczki: świetne zdjęcie to robione przez szybę!

    Pozdrawiam
    (trafiwszy tu tak całkiem z przypadku)

    OdpowiedzUsuń
  17. Tak z całkiem innej beczki: świetne zdjęcie to robione przez szybę!

    Pozdrawiam
    (trafiwszy tu tak całkiem z przypadku)

    OdpowiedzUsuń