• HOME
 • O MNIE
 • KONTAKT
 • JESTEM TEŻ TUTAJ
 • WSPÓŁPRACA

poniedziałek, 28 marca 2016

Wielkanoc w obiektywie

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak też jest ze świętami i czasem wolnym. Święta spędziliśmy poza naszym M3 - u rodziców i teściowej. Było przyjemnie i aktywnie - rower i spacery musiały się znaleźć w planie, bo kto by to całe jedzenie bez ruchu ogarnął! Cieszę się bardzo, że wiosna już z nami i temperatura wzrasta. Słońce dodaje energii do działania. Zobaczcie nasze leniwe świąteczno-wiosenne kadry.

Muszę się Wam jeszcze pochwalić, że Bosy dom i talerzyki w zwierzaki zostały docenione i opublikowane w kwietniowym wydaniu magazynu Czas na Wnętrze! :)


Sami widzicie, że nawet Bazylowi udzielił się wiosenny nastrój. Jak tam u Was? Najedzeni, wypoczęci, zadowoleni?:)
Tymczasem.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie beztroskie zdjęcia :) te malowane jajeczka są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładne pisaneczki! A czarny kudłacz-czad!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję publikacji:-0 Bazyl skradł moje serce:-) Piękne święta mieliście - ja niestety w łóżku z grypą:-(((
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje:) Mmmm ile smakołyków :)
  Buziaki Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :-D ps a jajeczka doskonałe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł z tym sushi :) Ja bym na to nie wpadła – mam za dużą rodzinę i w większości to tradycjonaliści, ale może uda mi się przeforsować ten pomysł :) Chociaż jak na razie miałam zderzenie z rzeczywistością. Ale po części się cieszę – praca w firmie ochroniarskiej nie jest łatwa, ale w Portos mogę przynajmniej odpocząć od zgiełku i wrzawy, która panowała u mnie w domu (około 16 osób na śniadaniu, tyle samo na obiedzie i niewiele mniej na kolacji… Nie wspominając o noclegu) ;) I bardzo gratuluję wzmianki w Czasie na Wnętrze! To nie lada wyczyn :)

  OdpowiedzUsuń