• HOME
  • O MNIE
  • KONTAKT
  • JESTEM TEŻ TUTAJ
  • WSPÓŁPRACA

sobota, 15 grudnia 2018

Top 10 prezentów dla 1,5 rocznego dziecka

Ahoj! Wpadam dzisiaj do Was z naszą propozycją 10 prezentów dla 1,5 rocznego dziecka:) Są to sprawdzone przez nas zabawki, zabawki, które nasz Franiu uwielbia. Bez zbędnego gadania - lecimy!


1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

 
1. Nasz faworyt - jeździk/hulajnoga Scoot and Ride. Od 1 do 5 roku życia - gdy maluch jeszcze nie ogarnia hulajnogi jest świetnym jeździkiem - do odpychania nogami. Potem bardzo łatwo można obrócić siedzisko i pyk! mamy hulajnogę. Prezent na lata. Bardzo solidna konstrukcja, jakościowo rewelacja. 2. Drewniany bębenek Plan Toys - wydaje przecudowne dźwięki, które nie będą denerwowały naprawdę nikogo. Świetna opcja dla małych muzykantów, zgodne z metodą Montessori. Uwielbiamy. 

 
3. Bajka "Proszę mnie przytulić" - historia taty misia i syna misia, którzy przytulają wszystkich w lesie. Urzekająca historia, przepiękne ilustracje. Moja ulubiona.


4. Drewniany autobus Touch Wood.

Świetna alternatywa dla wszechobecnego plastiku. Przepiękne autka robione w Polesce z najwyższej jakości materiałów. 


5. Karty Owoce Kapitan Nauka - seria edukacyjnych kart dla dzieci - fajna rzecz w świetnej cenie. 

6. Figurki Schleich - marka i jakość. Figurki są porządnie wykonane, dostępnych jest mnóstwo zwierząt - my mamy pandę, zebrę i konie, jako, że Franek jest fanek koników. 

7. 8. Wieża do układania i tamburyn - chyba niezbędnik każdego bąbelka. Wieża rozwija nam zdolności poznawcze, koordynację ręka-oko, sprawność manualną. Tamburyn to instrument, a o zaletach instrumentów nawet nie będę pisać:)

9. Basen MiniBe - większy wydatek, ale wart swojej ceny. Super frajda dla całej rodziny i super praca dla całej rodziny jeśli dziecko z tych co rozsypują piłeczki po całym domu:) Ale myślę, że mimo to warto! Franuś uwielbiał i nadal uwielbia się w nim bawić, sama siedziałam w środku nie raz! 


10. Pluszowe warzywa IKEA. Dla mnie bomba - można bawić się nimi w jedzenie, przygotowywanie posiłków, zachęcić maluchy do jedzenia warzyw - dziadkowie kupili młodego na gwiazdkę kuchnię, więc warzywa na pewno okażą się super dodatkiem. 

Mam nadzieję, że podoba się Wam nasza lista top10. A nóż ktoś jeszcze nie kupił prezentu i potrzebuje inspiracji:) Pozdrowienia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz