• HOME
  • O MNIE
  • KONTAKT
  • JESTEM TEŻ TUTAJ
  • WSPÓŁPRACA

wtorek, 12 września 2017

Homebook Design vol.4 - w poszukiwaniu inspiracji

W poniedziałek dotarł do mnie wyjątkowy album - Homebook Design vol. 4. To obszerny, ponad 250 stronicowy album ukazujące wspaniałe wnętrza - od apartamentu w kamienicy po dom nad jeziorem, a między nimi eklektyczny loft czy stylowy dworek. Mnóstwo zdjęć i co najważniejsze : inspiracji. Wiadomo, że nie da się (zresztą kto by chciał..) przenieść do swojego domu całego wnętrza, ale zawsze znajdzie się coś, co nas zainspiruje - a to wezgłowie łóżka w Mieszkaniu na Powiślu czy stół w loftowym apartamencie, zrobiony prawdopodobnie ze starych drewnianych drzwi. Właśnie dlatego lubię przeglądać albumy - dają możliwość spostrzeżenia małych rzeczy, które mogą nas zainspirować - nawet nie do stworzenia czegoś identycznego, ale podrzucą taką iskierkę, a każdy  tej iskierki stworzy coś swojego, wyjątkowego - zainspiruje się. Dlaczego nie stworzyć dzieciom w pokoju ścianki wspinaczkowej czy nie powiesić starych aparatów w ramach do obrazów? W albumie znajdziecie wiele inspiracji, wystarczy uważnie przejrzeć zdjęcia i nie traktować ich jako całości, ale widzieć drobiazgi, detale, które mogą okazać się fajnym rozwiązaniem dla Waszego mieszkania czy domu. 


Osobiście bliższe są mi wnętra loftowe czy skandynawskie - mniej dworki i nowoczesne apartamenty, ale w albumie znajdzie się coś dla wielbicieli przeróżnych stylów. 
Album wydany bardzo porządnie, z dwoma zakładkami - idealny na prezent dla wielbicieli wnętrz i osób planujących własny dom czy mieszkanie i poszukujących inspiracji.
Mam dla Was jeden egzemplarz albumu!
Wpadajcie na Instagram, bo tam właśnie odbywa się zabawa!

@bosy_dom

Czekam ta na Was z albumem!1 komentarz: